Druki CMR

Kolorowe logo Twojej firmy na druku CMR

Proponujemy Państwu do wyboru cztery podstawowe standardy wydruku różniące się sposobem druku logo Państwa firmy. Mogą Państwo sami zdecydować czy logo ma się znaleźć na druku CMR i jak ma zostać przedstawione.


 

Logo w dwóch dodatkowych kolorach

Międzynarodowy List Przewozowy CMR 60 kartek z naniesionym logo Twojej firmy. Logo jest drukowane w 2 dodatkowych kolorach. Jeśli Twoje logo jest dwukolorowe i zależy Ci, aby było wiernie przedstawione na druku CMR – wybierz tą opcję druku.

 

Logo w jednym dodatkowym kolorze

Międzynarodowy List Przewozowy CMR 60 kartek z naniesionym logo Twojej firmy. Logo jest drukowane w 1 dodatkowym kolorze. Jeśli Twoje logo jest jednokolorowe, ta opcja druku w zupełności wystarczy, aby prawidłowo je przedstawić na druku CMR. Skorzystaj z tego pakietu.

 

Logo w kolorze druku CMR

Międzynarodowy List Przewozowy CMR 60 kartek z naniesionym logo Twojej firmy. Logo jest drukowane tym samym kolorem co aktualny arkusz druku CMR. Jest to tańsza forma druku uwzględniająca logo Twojej firmy.

 

Wersja podstawowa – brak logo

Międzynarodowy List Przewozowy CMR 60 kartek nie zawierający logo firmowego ani danych Twojej firmy. Jest to najtańsza wersja druku CMR.

 

 

 

SPECYFIKACJA:

Opis podstawowy


Na życzenie możliwość:


UWAGA!

W powyższych cenach wykonujemy również niestandardowe druki CMR, z możliwością m.in.: